KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13924330
nr 1392 4330
Max Hellberg
(1907-1976), Sverige
Oljemålning, Signerad. Olja på duk, 66x53cm, yttermått inklusive ram: 83x70cm
Max Hellberg, född 1907 i Stockholm, död 1976, svensk målare.
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 26 april 2021
kl 20:00:10
150 kr
150 kr
150 kr (Budbetjänt)
Max Hellberg
Läs mer om Max Hellberg